Vesivehmaan Nuorisoseurantalo

Vesivehmaan Nuorisoseura, joka sijaitsee samannimisessä kylässä Asikkalan kunnassa, omistaa oman toimitalon. Talo on ulkomuodoltaan hyvän näköinen sijaiten kauniilla mäen kumpareella paikallistien varressa kylän keskustassa. Talo, joka on rake

Tietoa talon vaiheista

Vesivehmaan Nuorisoseura, joka sijaitsee samannimisessä kylässä Asikkalan kunnassa, omistaa oman toimitalon. Talo on ulkomuodoltaan hyvän näköinen sijaiten kauniilla mäen kumpareella paikallistien varressa kylän keskustassa.

Talon perustiedot

Rakennusvuosi 1915
Huoneistoala m2 294


Tilojen vuokraaminen

Onko tila vuokrattavissa? Kyllä
Vuokraushinnat

Taloa vuokrataan erilaisiin tilaisuuksiin sopimuksen mukaan kohtuullista vuokraa vastaan. Vuokrauksesta sovittava seuran puheenjohtajan kanssa, jonka nimi löytyy yhteystiedoista

Onko käyttö ympärivuotista? Ei tietoa

Talon tilat

Sali on
Näyttämö on
Ravintola kahvio
Keittiö
Vaatesäilytys
WC-tilat sisä WC:t
Eteinen